www.lukasm9.webgarden.cz

Stránka o Novom Meste nad Váhom a mojich záľub!

Homepage

ICQ 6 Zoznam SK

ICQ 6 je na Slovensku! - domovská stránka ICQ
 DOWNLOAD ICQ 6

Prináša Ti SPRAVODAJSTVO aj ZÁBAVNÝ BULVÁR, POČASIE od Bratislavy po Košice a ešte ďalej,kontrolu nad svojou POŠTOU na Zozname, jedinečné ZVUKOVÉ SCHÉMY podľa populárnych Blondýniek a MafiJanov a veľa, veľa ďalších kúl fičúriek.

Zoznam ICQ (vyslovuj ajsíkjú) je jednoduchý program vďaka ktorému môžeš komunikovať s ľuďmi na celom svete – ak sú samozrejme pripojení na internet.
A aj ak nie sú on-line, nič nie je stratené. Cez ICQ môžeš posielať SMSky. Zadarmo! Teba to nič nestojí a cena odpovede je štandartnou cenou SMSky.
Velice populární komunikační program ICQ ("I seek you") vám umožní bavit se se svými kamarády či kolegy v reálném čase, posílat soubory, hledat si přátele a mnoho dalšího. Program vás zároveň upozorňuje na narozeniny Vašich ICQ přátel, nebo prostě na cokoliv, na co nechcete zapomenout, ...

Již od verze 4 obsahuje funkci s názvem ICQ Xtraz. Pod tímto označením se skrývá systém plug-inů, který umožní výrazně upravit celý program a nahrávat si nové a nové funkce. Xtraz tak přináší například zcela nové hry, které lze hrát přímo z ICQ nebo možnost zobrazovat vlastní obrázek při komunikaci s kamarády.

Posléze ICQ přidalo podporu hlasové komunikace, ve které ICQ dříve výrazně zaspalo a nechalo se tak porazit programem Skype. Hlasovou funkci doplnilo o Push2Talk, tedy okamžité spojení s volanou osobou po stisknutí tlačítka. Další příjemná změna je možnost používat ENTER k odeslání zprávy, tak jak je to u ostatních komunikátorů (lze změnit v nastavení).
Žádné komentáře
 
Ďakujem za vašu návšťevu mojej stránky!